Aksident i rëndë në rrugën Prishtinë-Ferizaj, dyshohet për një të vdekur

Advertisement

Një vetaksident ka ndodhur sot në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, si pasojë e të cilit dyshohet se ka humbur jetën një person, merr vesh Gazeta Express.

Advertisement

“Në bazë të informacioneve të para, njëri nga personat që ndodhej në veturën e aksidentuar nuk ka arritur t’i bëjë ballë plagëve të rënda”, tha një burim i besueshëm i Gazetës Express.

Mësohet se në veturë ishte shoferi dhe një person tjetër në cilësinë e pasagjerit.

Nuk dihen ende shkaqet që çuan deri te ky aksident.

Advertisement

TË FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here