Aksident në fshatin Caravik të Klinës, ka të lënduar

Advertisement

Në fshatin Caravik të Klinës para një ore ka ndodhur një aksident trafiku ndërmjet dy veturave.

Gazeta Inzoom nga dëshmitarë të rastit merr vesh se aksidenti ka ndodhur si shkak i shpejtësisë së madhe të automjeteve, ndërsa një fëmijë ka mbetur i lënduar i cili edhe është dërguar për tretman mjekësor.

Advertisement

Në vendin e ngjarjes kanë dalur policia dhe ambulanca./Inzoom

Advertisement

TË FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here