Aston Villa po e “shkelë” Liverpulin

Advertisement

Ndeshjet e kësaj jave të Ligës Angleze kanë dhënë rezultate befasuese.

Dje Man City barazoi ndaj Leeds United, ndërsa sot Totenham deklasoi Man United 6-1.

Advertisement

Por befasia më e madhe vjen nga skuadra e Aston Villës, e cila ka shënuar 4 gola për 40 minuta ndaj Liverpulit dhe po udhëheqë 4-1.

Ndryshe, sipas raporteve të fundit e Aston Villa është afër nënshkrimit me kosovarin Milot Rashica.

Advertisement

TË FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here