Zeneli po rikthehet në formë, asiston bukur në golin e Reims

Advertisement
Advertisement

Reims është duke luajtur me Rennes dhe rezultati aktual është 2-2

Arbër Zeneli në këtë takim ka asistuar në golin e parë të skuadrës së tij, shkruan Reporteri.net

Ylli kosovar krosoi për mrekulli në minutën e 11-të për Abdelhamid që dërgoi topin drejt rrjetës.

Kujtojmë që Zeneli është i ftuar te Kosova për ndeshjet e tetorit dhe ndeshja e sotme është sinjal se ai po rikthehet në formën e dikurshme. 

Advertisement

TË FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here