Edi Rama: “Sa bukur paska qenë dje në Prizren”

Advert isement
Advertisement

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e hënë me një postim në rrjetet sociale ku i ka bërë jehonë një organizimi të Retro Albania dhe Oldtimer Kosova me paradën e makinave të vjetra në qytetin e Prizrenit.

“Sa bukur paska qenë dje në Prizren organizimi i përbashkët i RETRO Albania dhe OLDTIMER Kosova”, shkruan kryeministri Rama përkrah fotove të dhjetëra makinave të veçanta.

Advertisement

TË FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here