Man United gati t`i transferojë katër lojtarë

Advertisement

Man United në ditën e fundit të afatit kalimtar po vazhdon negociatat për transferimin e katër lojtarëve.

Sipas Mirror, United tashmë ka arritur marrëveshje me Porton për transferimin e Alex Telles për 20 milion euro.

Advertisement

Sic raportohet në mediat e huaja United ka arritur marrëveshje edhe me Cavanin, si transfer i lirë, transmeton 𝐆𝐚𝐳𝐞𝐭𝐚 𝐈𝐧𝐳𝐨𝐨𝐦.

Po ashtu, po vazhdojnë bisedimet për transferimin e Adama Traore nga Atalanta për 30 milion euro dhe Facundo Pellistri për 10 milion euro./ 𝐆𝐚𝐳𝐞𝐭𝐚 𝐈𝐧𝐳𝐨𝐨𝐦

Advertisement

TË FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here