Princ Leka së shpejti bëhet baba

Advertisement

Princ Leka dhe bashkëshortja e tij Elia Zaharia së shpejti pritet të bëhen prindër për herë të parë.

Duke ecur në rrugët e Tiranës dhe Elia shfaqet me barkun e rrumbullakosur. Ajo është parë me një  fustan të lirshëm me lule dhe me shapka, ndërsa princ Leka e shoqëron atë. Duket qartë barku i rrumbullakosur i Elias, por nuk mund ta themi me saktësi se sa muajsh është.

Advertisement

Kujtojmë se gjatë një interviste, pyetjes nëse planifikonin fëmijë dhe e dëshironin patjetër djalë që të jetë trashëgimtar i mbiemrit Zogu, Elia iu përgjigj: “Nuk kemi asnjë preferencë gjinore. Kur Zoti ta ketë shkruar, do të jemi të lumtur sidoqoftë! Rëndësi ka të na bekojë me fëmijë të shëndetshëm!”. /Shekulli – Enida Vërça/.

Advertisement

TË FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here