Ngjarje e rëndë në Lipjan: Një grua vdes pasi piu zbardhues për pastrim

Advertisement

Një grua në Lipjan ka vdekur pasi që sipas sinjalizuesve të Gazetës Sinjali ka pirë zbardhues për pastrim.

Advertisement

E njëjta është dërguar menjëherë në QKUK, mirëpo nuk ka arritur që të mbijetojë dhe në orët e mbrëmjes ka ndërruar jetë.

Ende nuk dihen motivet se pse ka bërë një veprim të tillë, por Gazeta do të ju mbajë të informuar.

Advertisement

TË FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here