Para 5 vitesh e quante motër, menaxheri martohet me Aida Docin

Advertisement

Janë qe pesë vjet bashkë, në aspektin profesional.

Por, Aida Doci dhe menaxheri i saj Naser Qeli bashkë kanë bërë edhe jetën private, duke u fejuar, e më pas duke u martuar.

Advertisement

Mirëpo, dikur Naseri tashmë bashkëshorten e tij e quante motër.

Të paktën kështu shihet te një fotografi e vitit 2016 ku Naseri shkroi ‘Me motrën time’

Advertisement

TË FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here