Publikohen dëshmitë se si u kërcënua e mitura nga Gjilani me video intime

Advertisement

Disa të mitur në Gjilan kanë shantazhuar vazhdimisht një vajzë, poashtu të mitur, duke e kërcënuar se do t’ia publikonin një video intime të saj, nëse kjo e fundit nuk kryen mardhënie seksuale me ta.

Advertisement

Policia ka rënë në gjurmë, duke e arrestuar njërin në flagrancë, derisa dyshohet se janë edhe disa të tjerë të përfshirë në këtë ngjarje.

“Policia e Kosovës në vendin e ngjarjes, ku është lënë një vendtakim mes viktimës dhe personit të dyshuar është zënë në flagrancë dhe është arrestuar dhe pas intervistimit i njëjti është liruar me procedurë të rregullt për shkak të moshës”, kanë deklaruar nga Prokuroria.

Advertisement

TË FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here