Zyrtare: Muriqi i bashkëngjitet Kosovës për ndeshjen ndaj Maqedonisë

Advertisement

Skuadra italiane e Lazios (me drejtor sportiv Igli Tare) e ka liruar Vedat Muriqin të luajë për Kosovën në tri ndeshjet e radhës, atë ndaj Maqedonisë të enjten, Sllovenisë të dielën dhe Greqisë 3 ditë më vonë.

Advertisement

Sulmuesi do jetë në dispozicion të selektorit të kombëtares së Kosovës, por se a do të luajë mbetet të shohim pasi vetëm sa është kthyer nga lëndimi.

Advertisement

TË FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here