Përgjaken rrugët në orët e para të mëngjesit, humb jetën tragjikisht 26-vjeçari

Advertisement

Një person ka humbur jetën në mënyrë tragjike në Rrugën Fushë Krujë-Kurbin.

Më datë 07.10.2020, rreth orës 06:30, në rrugën Fushë Krujë-Kurbin, në Borizanë, mjeti tip “Audi”, ka humbur kontrollin duke u përplasur me bordurën anësore të rrugës, e për pasojë ka ndërruar jetë pasagjeri në mjet rreth 26 vjeç, ndërsa drejtuesi i mjetit është dërguar në spital nën kujdesin e mjekëve.

Advertisement

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Advertisement

TË FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here