Gjyste Vulaj ndan një fotografi me bashkëshortin në momente intime

Advertisement

Gjyste Vulaj rrallëherë po publikon fotografi me familjen e saj, duke shfrytëzuar rrjete sociale për projektet e saj.

Por, kësaj radhe ajo nuk është kursyer me një fotografi me bashkëshortin e saj.

Advertisement

Këngëtarja në llogarinë e saj në Instagram ka publikuar një fotografi pranë tij, ndërsa çifti shfaqen duke shkëbyer puthje.

Pamje kjo e shkrepur gjatë pushimeve në Turqi, saktësisht në “Cappadocia”.

Ndryshe, këngëtarja shqiptare ka vite që është martuar dhe ka dy fëmijë.

Advertisement

TË FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here