Asamblisti i PSD-së sulmon Muriqin: Ti je një copë m***

Advertisement

Asamblisti i PSD-së në Komunën e Prishtinës, Adrian Berisha ka kritikuar ashpër sulmuesin Vedat Muriqi pas humbjes së Kosovës nga Maqedonia e Veriut me rezultat 2:1.

Muriqi nuk ishte në dispozicion të ekipit për ndeshjen e rëndësishme. Andaj, Berisha nuk ka kursyer fjalët e ashpra në drejtim të tij.

Advertisement

“Vedat Muriqi, tu sei un PEZZO DI MERDA. Tash qe je shku ne LAZIO, besoj qe e kupton cka po du me te thone dhe kshtu nuk po menoj vec une, po shume tifoz kosovar”, ka shkruar në “Twitter” asamblisti i Komunës së Prishtinës në llogarinë e tij personale.

Advertisement

TË FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here