Basketbollistja super seksi pozon nudo

Advertisement

Basketbollistja australiane, Elizabeth Liz Cambage ka befasuar të gjithë me trupin e saj pasi pozoi nudo për kopertinën e njohur.

Ajo nuk ka pasur aspak ndrojtje të tregojë se çfarë linja posedon, kështu që në profilin e saj në Instagram mund të gjeni shumë fotografi ku është zhveshur.

Cambage luan për ekipin e Las Vegas, dhe tani ajo ka vendosur të pozojë me të brendshme për revistën e njohur Playboy.

Ndryshe, ajo një vitë më parë ka pozuar komplet nudo për “Sophyholland”.

Advertisement

TË FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here