Amber Rose poston foto lakuriq e shtrirë në shtrat

Advertisement

Amber Rose publikoi foto lakuriq, derisa promovoi llogarinë e saj në “OnlyFans”.

Amber Rose është personazhi i famshëm më i fundit që u bashkua me faqen e parapagimeve me X, vlerësuar me OnlyFans, shkruan DailyMail.

36-vjeçarja ngacmoi ndjekësit me foton që e postoi në internet të enjten, ndërsa u zhvesh dhe pjesët intime i mbuloi vetëm me emoji.

Advertisement

Në foto, ajo shihet e shtrirë në shtrat dhe ishte kthyer në njërin ktha, kurse me emoji me sy me zemra i mbuloi pjesët intime.

Themeluesja e LA Slutwalk ka shitur përmbajtje në faqen e internetit që nga 29 shtatori, me një abonim mujor prej 19,99 dollarësh, përveç këshillave dhe përmbajtjeve të tjera duhet paguar për shikim.

Kohët e fundit, Amber ka promovuar faqen e saj me video më sugjeruese për 20 milionë ndjekësit e saj në Instagram.

Yje të tjera përfshirë Bella Throne dhe Tyler Posey, kanë krijuar profile në shërbimin e abonimit.

Advertisement

TË FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here