Burri i Aida Doci e pranon që ka qenë i martuar: Kam dy fëmijë nga martesa e parë

Advertisement

Aida Doçi dhe Naser Qeli ishin u shfaqën në një intervistë pas martesës së tyre.

Ata folën gjerë e gjatë për lidhjen, gjithçka që u komentua dhe jo vetëm. Mes tjerash, menaxheri i këngëtares, tashmë bashkëshorti i saj foli për ndarjen nga bashkëshortja e parë dhe rënien në dashuri me Aidën.

Advertisement

Ai konfirmoi se ka qenë i martuar dhe se nga ajo martesë ka dy fëmijë.

Advertisement

TË FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here