Reagon edhe Valon Berisha: Pa ju nuk jemi asgjë – lërini komentet negative dhe qëndroni me ne

Advertisement

Mesfushori i Përfaqësueses së Kosovës, Valon Berisha ka reaguar me anë të rrjeteve sociale pas ndodhive të fundit dhe komenteve të shumta drejtuar ekipit përfaqësues dhe lojtarëve pas humbjes nga Maqedonia e Veriut.

Kosova u mposht me rezultat të ngushtë 2-1 nga Maqedonia e Veriut në ndeshjen gjysmëfinale të “Play-Offit” në Ligën e Kombeve.

Kjo humbje ka dëshpëruar të gjithë, nga lojtarët e deri tek tifozët, ndërsa dëshpërimi i madh ka bërë që të ketë komente dhe kritika të ndryshme.

Kjo humbje ka dëshpëruar të gjithë, nga lojtarët e deri tek tifozët, ndërsa dëshpërimi i madh ka bërë që të ketë komente dhe kritika të ndryshme.

“Ne, pa ju (familjet, FFK, tifozët, Shqiptarët, kudo që janë që na mbështesin) s’jemi asgjë. Së bashku do punojmë të ju bëjmë krenar në të ardhmen. Shpërblimi do të vjen, ndoshta jo sot, jo nesër, jo mbas 1 viti apo 2, por puna do të shpërblehet kur nuk dorëzohemi e qëndrojmë bashkë”.

Advertisement

TË FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here