Dy të vdekur dhe 49 raste të reja me coronavirus brenda 24 orëve të fundit

Advertisement

Në 24 orët e fundit kanë humbur jetën edhe dy pacientë si pasojë e coronavirusit, ndërsa janë konfirmuar edhe 49 raste të reja pozitive nga 680 testime të kryera.

Advertisement

Lajmin e ka bërë të ditur ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, përmes një postimi në rrjetin social Facebook.

Zemaj njofton po ashtu se edhe 53 pacientë kanë fituar betejën me virusin corona.

https://www.facebook.com/search/top/?q=armend%20zemaj&epa=SEARCH_BOX

Advertisement

TË FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here