Ish e dashura nuk e harron Krasniqin: Je kampion

Advertisement

Mbrëmë Robin Haxhi Krasniqi ka arritur ta fitoi meçin e ëndrrave, pasi mposhti me nokaut kampionin gjerman, Dominic Bosel.

Krasniqi fitoi titujt WBA dhe IBO, tituj këta që boksieri ynë priti për plotë 15 vite.

Advertisement

Por kësaj fitore iu gëzua edhe ish e dashura e tij, Heidi Lushtaku.

Ajo në rrjetin social Instagram ka ndarë fotografi të tij, teksa vazhdimisht e ka përkrahur gjatë mbrëmjes së djeshme.

“Go go go champ” ka shkruar Heidi sipër fotografisë së tij.

Ndërsa në fund ndau edhe pamje nga momenti i nokautit të kundërshtarit të tij, ku shkroi “YESSSS”.

Advertisement

TË FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here