Ngjarje si në filma në Fushë Kosovë: E rrëmbejnë dhe më pas rrahët nga shtatë persona brenda një lokali

Advertisement

Dje në Fushë Kosovë ka ndodhur rast i rrëmbimit, ku viktima mashkull kosovar ka raportuar se është rrëmbyer dhe është rrahur më pas nga shtatë persona tjerë, shkruan Gazeta Metro. 

Advertisement

Në raportin 24 orësh bëhet e ditur se viktima mashkull kosovar ka raportuar se i dyshuari mashkull kosovar me forcë e ka futur ne veturë dhe e ka dërguar në një lokal ne Prishtine ku aty është kanosur dhe sulmuar fizikisht nga shtatë persona te tjerë te cilët me pas janë larguar ne drejtim te panjohur.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori. 

Advertisement

TË FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here