Festë në familjen Haradinaj

Advertisement

Moderatorja e njohur, Anita Muçaj, feston sot ditëlindjen e saj të 37-të, shkruan Gazeta Inzoom.

Anita është befasuar nga bashkëshorti i saj, is kryeministri Ramush Haradinaj, me një buqetë me trëndafila të kuq.

Advertisement

Përveç buqetës Ramushi i ka dhuruar Anitës edhe një puthje pasionante.

Ndryshe, Anita Muçaj dhe Ramush Haradinaj janë martuar para 13 vitesh, dhe kanë katër fëmijë së bashku.

Advertisement

TË FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here