Haxhi Krasniqi: Sot titujt do t`i dërgoj edhe në Prekaz, përkulem para sakrificës së Jasharëve

Advertisement

Boksieri me prejardhje nga Juniku, Haxhi Krasniqi, i cili së fundi u shpall kampion bote në boks në ËBA, sot po mbanë një konferencë për media në Prishtinë, ku ka theksuar se sot do të i dërgoj titujt e fituar edhe në Prekaz, shkruan Gazeta Inzoom.

Advertisement

Krasniqi ka folur me emocione për sakrificën e familjes Jashari, derisa ka thënë se sa herë që shkon në Prekaz ndihet shumë i vogël karshi sakrificës së tyre për lirinë e vendit.

“Sot, në ora 14:00, do të i dërgoj titujt në Prekaz. Sa herë që shkoj aty ndihem shumë i vogël karshi sakrificës së tyre. Gjithmonë përkulem për sakrificën e tyre dhe shumë respekt”, ka theksuar Krasniqi./Gazeta Inzoom

Advertisement

TË FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here