Aksident në Jagodë të Klinës, rrotullohet vetura

Advertisement


Në fshatin Jagodë të Komunës së Klinës, sot ka ndodhur një vetaksident, ku kanë mbetur të lënduar dy persona, shkruan Inzoom.

Advertisement


Sipas lexuesve të “Inzoom”, deri te aksidenti besohet se ka ardhur si pasojë e mospërshtatjes se shpejtësisë kushteve të rrugës dhe vetura ka dalë jashtë rrugës, me ç`rast lëndime trupore kanë pësuar dy persona, si dhe janë shkatuar dëme të konsiderueshme materiale./Gazeta Inzoom

Advertisement

TË FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here