Seks para kamera, orgjia masive ndalohet nga policia në Spanjë

Advertisement

Njerëzit presin në radhë të gjata që të bëjnë seks para kamerave.

Një rast i çuditësh ka ndodhur në Madrid ku u raportua ditën e mërkurë nga policia si “krim kundër shëndetit publik”, raporton “Metro”.

Me dhjetëra persona pritën në radhë të gjata jashtë në shpresë t’i bashkohen evenimentit. Disa policë civil u afruan te skena si pjesëmarrës në këtë orgji dhe u ftuan brenda, transmeton Inzoom.

Advertisement

Droga si ekstazi dhe kokainë u konfiskuan nga apartamenti dhe tre organizatorët u paralajmëruan për pasoja te rënda ligjore.

Njëri nga organizatorët ishte Ignacio Allende i cili ka kaluar 7 muaj në burg në vitin 2016 pasi u arrestua në dyshim të disa krimeve, përfshirë dhunë seksuale ndaj të miturve dhe shitje e videove pornografike që përfshinin fëmijë. Ai akoma nuk është gjykuar për këtë rast.

Prokurorët së voni kanë shpallur se personi në fjalë do të dënohet për të tri çështjet njëkohësisht.

Advertisement

TË FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here