Arta Nitaj i heq të gjitha në pjesën e sipërme për fotosesionin e ri

Advertisement

Arta Nitaj është ndër emrat më të komentuar të shoubizit, e cila njihet për paraqitjet provokuese.

ë fundi, bukuroshja ka ndarë me ndjekësit disa fotografi të realizuara për një set të ri, ku vjen shumë joshëse.

Advertisement

Ajo kishte veshur vetëm xhinse, kurse në pjesën e sipërme ishte tërësisht e zhveshur, por gjoksin e mbuloi me anë të duarve.

Arta dukej joshëse në këtë imazh, teksa i kishte lëshuar flokët dredha në krahë dhe tregoi fizikun e përkryer.

Advertisement

TË FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here