Ngarje e rëndë në Gjilan/ 19 vjeçari theret me thikë, vdes në spital

Advertisement

Një djalë 19 vjeçar ka vdekur sot pasi është therur me thikë në lagjen Bojanina të Gjilanit

Ai është dërguar në Spitalin e Gjilanit e më pas në QKUK, mirëpo nuk ka arritur të i mbijetoj plagëve.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë Ismet Hashani për Syri.net Kosova.

Sipas tij, deri tash nuk ka asnjë të arrestuar dhe se hetimet po vazhdojnë.

Advertisement

TË FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here