​Mosmarrëveshje të mëhershme, ia djeg veturën në oborr

Advertisement

Një person për shkak të një mosmarrëveshje të mëhershme, ka hyrë në oborrin e tij dhe i ka vënë zjarrin veturës së të tij.

Advertisement

Zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë shuar zjarrin, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin, është njoftuar edhe prokurori.

Advertisement

TË FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here