Aksident mes një furgoni dhe një veture në Rixhevë (Foto)

Advertis ement
Advertisement

Një aksident trafiku mes një furgoni dhe një veture ka ndodhur mëngjesin e sotëm në magjistralen Pejë-Prishtinë, saktësisht në fshatin Rigjevë.

Kështu kanë bërë të ditur deshmitaret per Klina info, të cilët njoftuan se Policia ka dalë në vendin e ngjarjes, derisa ende nuk dihet nëse ka të lënduar.

Advertisement

TË FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here