52-vjeçari me koronavirus hidhet nga kati i katërt i spitalit

Advertisement

Një 52-vjeçar është hedhur nga kati i katërt i spitalit “Shefqet Ndroqi”. Njoftohet se P.Gj., është vetëhedhur rreth orës 03 :10 dhe për pasojë ka humbur jetën.

Advertisement

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë vijojnë punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 01.11.2020, rreth orës 03 :10, dyshohet se është vetëhedhur nga lartësia e një spitali shtetasi P.Gj., 52 vjeç dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë vijojnë punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Advertisement

TË FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here