”Me hile”, kënga më e re e Lum Dakaj dhe Ersenada Mataj

Advertisement

”Me hile”, quhet kënga më e re të cilën e kanë sjellur në bashkëpunim Lum Dakaj dhe Ersenada Mataj.

Kënga është lansuar sot dhe deri më tani po shihet si një projekt premtues dhe po pëlqehet shumë nga publiku, duke marrur komente shumë pozitive, shkruan Gazeta Inzoom.

Advertisement

Ersenada Mataj, e cila është nga Shqipëria, është këngëtare e re në skenën muzikore dhe shumë e talentuar, ndërsa ka zgjedhur të punojë me Lum Dakajn, i cili tashmë ka publikuar disa projekte muzikore.

Kënga përmban një tekst dhe melodi tejet të bukur.

Advertisement

TË FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here