Pamje të turpshme, rrahje e nxënësve në Podujevë, theren tre persona

Advertisement

Rrahjet e nxënësve nëpër shkolla fatkeqsisht janë bërë të shpeshta.

Një e tillë ka ndodhur javën që lamë pas në gjimnazin “Aleksandër Xhuvani” në Podujevë.

Advertisement

Indeksonline ka siguruar pamjet e këtij gjesti të turpshëm mes disa adoleshentëve.

Incidenti që filloi me të shara dhe me shtyerje, përfundoi me therje të tre personave.

Njëri nga të therurit është dërguar për tretman mjekësor në QKUK./Indeksonline

Advertisement

TË FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here