Vetura e KFOR-it aksidentohet me veturën civile në Pejë

Advertisement

Një aksident trafiku ka ndodhur mbrëmë rreth orës 21:00, në Pejë.

Policia ka bërë të ditur se në aksident është përfshirë një veturë e KFOR-it dhe një veturë civile.

Advertisement

Si pasojë e këtij aksidenti policia ka bërë të ditur se përveç dëmeve materiale, lëndime trupore kanë pësuar tre pasagjer në veturën civile.

Advertisement

TË FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here