Ekskluzive: Polici në vetëmbrojtje qëlloi të dyshuarin me armë

Advertisement
Advertisement

Detaje të reja janë zbardhur rreth ngjarjes e cila ka ndodhur sot te rrethi kryesor në Fushë Kosovë.

Disa persona kanë sulmuar zyrtarët policor me shufra metalike derisa ishin në kryerje të detyrës zyrtare.

Njëri nga zyrtarët policor është detyruar të nxjerr armën dhe ta qëlloi të dyshuarin në vetëmbrojtje.

Advertisement

TË FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here