Pas konfirmimit të aktakuzës ndaj Veselit, reagon Haradinaj

Advertisement

Pas konfirmimit të aktakuzës ndaj kryetarit të PDK-së, Kadri Veselit, nga Gjykata Speciale, ka reaguar lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj, duke theksuar se ishim bashkë në kohë të vështira dhe do të jemi edhe sot.

Advertisement

“Ishim bashkë në kohët e vështira, jemi bashkë edhe sot!”, ka shkruar haradinaj në facebook.

Kryetari i PDK-së Kadri Veseli, ka deklaruar se dje i është konfirmuar aktakuza nga Gjykata Speciale, ndërsa sot është paraqitur në zyrat e EULEX-it dhe pritet që sot të udhëtojë për në Hagë.


Advertisement

TË FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here