Kolona të gjata në kufirin Shqipëri Kosovë

Advertisement

Kolona të gjata janë krijuar në kufirin Shqipëri Kosovë, shkruan Inzoom.


Kjo pas masave të vendosura nga Qeveria e Kosovës për mbylljen e restorantëve dhe bizneseve tjera, si masë parandaluese ndaj përhapjes së virusit.

Advertisement

Një lexues i portalit ka dërguar fotografi ku shihen një numër i madh i qytetarëve që po kthehen nga Shqipëria në Kosovë.

Kujtojmë se sot kanë protestuar pronarët e bizneseve kundër vendimit për mbylljen e kafeneve dhe restorantëve, të cilin e vlerësojnë të padrejtë.

Advertisement

TË FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here