LAJMI I FUNDIT: XHAVIT HALITI DEMANTON LAJMIN SE ËSHTË FTUAR NGA SPECIALJA

Advertisement
Advertisement

Nënkryetari i PDK-së, Xhavit Haliti sapo e ka demantuar lajmin e një media të Shqipërisë që ai është ftuar si i dyshuar nga Gjykata Speciale.

“Mua nuk me ka ftuar askush dhe as nuk pres që të më ftojmë. Dua t’i hidheroj ata që janë gëzuar për këtë lajm e t’ju them se nuk është e vërtetë. Të rrinë pa kasavet, jam jashtë vendit, të hënën kthehem në Kosovë”, ka thënë Haliti për Dukagjini.

Advertisement

TË FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here