Ndalohen kafet dhe restaurantet deri në këtë orë

Advertisement

Kryeministri Avdullah Hoti, i shoqëruar nga ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, kanë publikuar masat e reja për parandalimin e përhapjes së koronavirusit.

Advertisement

Hoti ka bërë të ditur se nga ora 5 e mëngjesit e deri në orën 18:00, do të mund të punojnë bizneset e gastronimisë.

Advertisement

TË FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here