Cilat janë dy tatuazhet e reja të Libertës? (video)

Advertisement

“Liberte Vlog” u rikthye me një episod të ri.

Këtë herë Liberta nuk ishte vetëm por sërish me Dinin.

Dy miq të mirë që shoqërojnë njëri-tjetrin për të bërë tatuazhe të reja, me momente shumë komike.

Advertisement

Madje Dini na zbulon edhe diçka që me shumë gjasë nuk e keni ditur, dhe ka të bëjë me përditshmërinë tuaj, sa herë pini kafe!

Rikthehemi të Liberta, materiali i mëposhtëm, ju prezanton dy tatuazhet më të reja të moderatores.

Mos e humbsni videon e mëposhtme.

Advertisement

TË FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here