“Hallakamë” në Shtërpcë, gjashtë persona rrahen për një borxh – lëndohen të gjithë

Advertisement

Një rrahje masive u zhvillua dje në Shtërpcë.

Krejt kjo, sipas policisë ndodhi për arsyen e një borxhi.

Advertisement

Të përfshirë në rrahje ishin gjashtë persona ku si pasojë të gjithë ata kanë pësuar lëndime trupore dhe të njëjtëve u është ofruar tretmani mjekësor.

Me urdhër të prokurorit të dyshuarit lirohen në procedurë të rregullt.

Advertisement

TË FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here