Transformimi i Atifete Jahjagës/ Ish-presidentja e Kosovës mahnit me pamjen e saj

Advertisement

Atifete Jahjaga, ish-presidentja e Kosovës është komentuar shpeshherë viteve të fundit për ndryshime drastike në dukjen e saj.

Jahjaga merret me fondacionin e saj “Atifete Jahjaga” në mbështetje të grave përmes kauzave të ndryshme.

Ish-presidentja është mjaft aktive dhe e ndjekur edhe në rrjetet sociale. Ajo ndan shpesh imazhe të ndryshme nga përditshmëria apo aktivitetet me të cilat merret me ndjekësit e saj.

Advertisement

Së fundmi, Jahjaga ka publikuar në Instagram një fotografi, ku është shfaqur mjaft ndryshe dhe tërheqëse.

Ajo është shfaqur e veshur me një bluzë ngjyrë vjollcë të çelët, teksa kishte vendosur një makijazh të lehtë në fytyrë.

Flokët e zeza të mbërthyera lart, kombinuar me një palë vathë dhe një qafore të bronztë, i dhanë një pamje edhe më atraktive ish-presidentes.

Ndjekësit e ish-presidentes e kanë pëlqyer dhe komentuar shumë këtë foto, duke e komplimentuar për imazhin e saj.

Advertisement

TË FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here