Ka 49 vite, por i jep rëndësi dukjes, Remzie Osmani s`i duron kilogramët e tepërt

Advertisement

Njëra prej këngëtareve më të popullarizuara shqiptare padyshim se është edhe emri i Remzie Osmanit, shkruan gazeta Inzoom

Këngëtarja e hiteve të shumta dhe nënë e dy fëmijëve ka mbushur 49 vite dhe është pjesë e skenës muzikore qe disa dekada me radhë dhe ende vazhdon të jetë mjaft aktive në muzikë, qoftë me projekte apo edhe nëpër dasma dhe ahengje të ndryshme familjare.

Advertisement

Megjithëse ka mbushur 49 vite, ajo vazhdon të i kushtojë rëndësi të madhe dukjes dhe së fundi ka filluar seancat e dobësimit në Qendrën e dobësimit Shkenda Dubova.

Advertisement

TË FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here