Prokuroria Speciale kërkon paraburgim për tetë të dyshuarit

Advertisement

Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës, ka bërë kërkesë për caktimin e masës së paraburgimit në afat prej 30 ditësh, ndaj tetë të dyshuarve me inicialet A.K., K.B., F.G., A.S., H.K., L.B., L.B., E.Z,, për veprat penale “Mashtrimi” dhe “Pjesëmarrja apo organizimi i grupit kriminal të organizuar”.

Advertisement
Advertisement

TË FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here