Çmimi marramendës i kësaj veshje të Loredanës

Advertisement

Një veshje i kushton mbi 10 mijë euro.

Loredana dihet se shpenzon shuma të mëdha për veshje.

Advertisement

Rep-artistja shqiptare e cila jeton dhe vepron në Zvicër, Loredana është në vazhdimisht në fokus të mediave rozë, si për karrierën e saj ashtu edhe atë private, shkruan lajmi.

Dihet se Loredana harxhon shuma.

Advertisement

TË FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here