Kjo grua është zhdukur, thirrni në këtë numër nëse dini diçka për të

Advertisement

Për herë të fundit është parë afër Pejës, Banjës, më gjashtë nëntor dhe që nga ajo ditë familja nuk di asgjë për vendodhjen e saj.

Advertisement

Gruaja që është zhdukur quhet Rukije, ajo ka pasur të veshur pantallona të kaltër, xhaketë dhe kapelë të zezë.

Lajmërimin për zhdukjen e saj e kanë bërë të ditur me anë të një postimi në grupin “Network Prishtina”, teksa personat që dinë ndonjë informacion për vendodhjen e saj janë lutur të kontaktojnë në numrin më poshtë.

Advertisement

TË FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here