Del me fustanin rrjet, bukuroshja i zbulon të gjitha

Advertisement

Ajo nuk ka frikë të te dal dhe të tregoj format e saj.

Dhe këtë herë Lauren Goodger, nuk la vend për imagjinatë, teksa u pa në rrugët e Londrës, të enjten në mbrëmje, për të xhiruar një shfaqje të re.

Advertisement

34 vjeçarja e veshur me një fustan të zi të tejdukshëm, bëri që të gjithë kthenin kokën pas saj.

Advertisement

TË FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here