Deputetët nesër diskutojnë për situatën me COVID-19

Advertisement

Deputetët e Kuvendit të Kosovës mblidhe nesër për të zhvilluar seancën plenare.

Në njoftimin e Kuvendit të Kosovës thuhet se seanca pritet të nis në ora 13:00.

Advertisement

Si pikë e rendit të ditës është njoftuar të jetë debati parlamentar.

R e n d i i d i t ë s:

Debat parlamentar në lidhje me gjendjen pandemike në vend dhe menaxhimin e situatës me pandeminë COVID-19 në Republikën e Kosovës nga ana Qeverisë.

Advertisement

TË FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here