Ngjarje e rëndë në familjen Rrahimi, koronavirusi ia merr jetën babait dhe djalit

Advertisement

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në familjen Rrahimi, nga Podujeva.

Brenda dy ditës, babai dhe djali, kanë vdekur si pasojë e infektimit me koronavirus.

Advertisement

Lajmi është bërë i ditur nga familjarët e Isuf dhe Valon Rrahimit.

Ngushëllime familjarëve u ka shprehur edhe deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Visar Hoti.

Advertisement

TË FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here