Ministrja Bajrami rezulton pozitive me koronavirus

Advertisement

Ministrja e Financave, Hykmete Bajrami, ka rezultuar pozitive në testin për koronavirus.

Bajrami ka njoftuar në Facebook se ajo është testuar sot dhe ka rezultuar pozitive.

Advertisement

“Sot jam testuar për COVID-19 dhe kam rezultuar pozitiv. Për dy javë, do të jem në vetëizolim dhe do të punoj nga distanca për aq sa me lejon gjendja shëndetësore. Shëndet për ju dhe familjet e juaja!” – ka shkruar Bajrami.

Advertisement

TË FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here