Kaq hot po duket Adelina në imazhin e fundit, e kjo pamje mund të mos i pëlqej edhe burrit të saj, 50 vjeçarit maqedonas.

Advertisement

Adelina Tahiri është një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, pas martesës më milionerin nga Maqedonia e Veriut.

Advertisement

Adelina është shumë aktive edhe në rrjetet sociale ku bën postime nga me të ndryshmet.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku ekspozon të pasmet e saj vetëm në bikini.

Advertisement

TË FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here